Arstid

Regionaalhaigla arstid on erinevate kasvajapaikmete ravimiseks ja parima ravitulemuse saavutamiseks koondunud paikmepõhistesse töögruppidesse ja konsiiliumidesse. Raviotsused sünnivad konsiiliumides, millest ka patsient saab osa võtta. Peame väga tähtsaks patsiendi ja tema lähedaste vahetut osalemist arutelus, et anda igale inimesele võimalus kaasa rääkida haiguse ravi ja sellest tulenevatest elukorraldust puudutavates valikutes. Siit rubriigist leiate Regionaalhaigla arstid, kes igapäevaselt koostööd teevad ning patsiente aitavad. Töögruppidesse kuuluvad onkokirurgid, onkoterapeudid ja kiiritusravi arstid, laborispetsialistid, radioloogid, patoloogid ja teiste erialade esindajad.

Seedetrakti kasvajate ravimeeskond

Tiit Suuroja

Dr Tiit Suuroja

Üldkirurg-vanemarst, töögrupi juhataja Loe lähemalt

Dr Anneli Elme

Onkoloog-vanemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Jelena Gavrilkina
Dr Andre Trudnikov
Dr Tammik

Dr Olav Tammik

Üldkirurg-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Toomas Ümarik

Dr Toomas Ümarik

Üldkirurg-ülemarst-osakonna juhataja Loe lähemalt
Dr Kärt Seer
Dr Anu Planken
Dr Seire
Dr Jelizaveta Gorošina
Dr Erast-Henri Noor
Dr Martin Adamson
Dr Mihhail Vassiljev
Dr Kaarina Ristmägi
Dr Elina Reedi
Dr Tatjana Matvejeva
Dr Reet Otsus
Sander Kütner

Dr Sander Kütner

Üldkirurg, maksa- ja sapiteede kasvajate töögrupi juhataja Loe lähemalt
Dr Jaak Põder
Dr Marge Soom
Figuuri pilt

Dr Priit Melnik

Üldkirurg-ülemarst-osakonna juhataja Loe lähemalt

Pea- ja kaelapiirkonna kasvajate ravimeeskond

dr Kuddu

Dr Indrek Mikomägi

Kõrva-nina-kurguhaiguste vanemarst Loe lähemalt
Dr Jelena Bogovskaja

Dr Enn Tuulik

Üldkirurg-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt

Dr Lauri Maisvee

Kõrva-nina-kurguhaiguste vanemarst Loe lähemalt
Dr Tõnis Metsaots
Dr Katrin Bakhoff
Dr Irina Kerna
Dr Lauri Käis
Dr Alina Kornejeva
Dr Karoliina Heck
Dr Mikk Abram
Dr Hanna-Liis Lepp

Dr Hanna-Liis Lepp

Kliinilise toitumise arst-konsultant Loe lähemalt

Hematoloogiliste haiguste ravimeeskond

dr Kuddu
Dr Liina Karusoo
dr Kärt Tomberg
Dr Ruth Brand
Dr Renate Katsev
Dr Reet Otsus
Dr Mikk Abram

Uroloogiliste kasvajate ravimeeskond

Dr Peep Baum
Dr Helis Pokker

Dr Helis Pokker

Onkoloogia- ja hematoloogiakliiniku juhataja–onkoloog Loe lähemalt
Dr Jelena Gavrilkina
Dr Ruth Brand
Dr Diana Saranova
Dr Ülo Zirel
Dr Irina Kerna
Dr Margus Krabi
Dr Jevgeni Rušai
Dr Kristjan Kiiman
v
Dr Sünne Renner

Naha-, luude- ja pehmete kudede kasvajate ravimeeskond

Dr Jüri Teras
dr Kask

Dr Kristo Kask

Ortopeed-ülemarst-osakonna juhataja Loe lähemalt
Dr Katrin Bakhoff
Dr Ruth Brand
Dr Karl Pintsaar

Dr Karl Pintsaar

Ortopeed-ülemarst-keskuse juhataja kohusetäitja Loe lähemalt
Dr Kadri Kaldas
dr Ann Valter
dr Atna
Dr Marge Soom
Dr Triin Erm

Neuroendokriinkasvajate ravimeeskond

Tiit Suuroja

Dr Tiit Suuroja

Üldkirurg-vanemarst, töögrupi juhataja Loe lähemalt
Dr Liina Karusoo
Dr Seire

Dr Tõnu Vanakesa

Torakaalkirurg-ülemarst-töögrupi juhataja Loe lähemalt
Dr Peep Baum
Dr Toomas Ümarik

Dr Toomas Ümarik

Üldkirurg-ülemarst-osakonna juhataja Loe lähemalt
Dr Tammik

Dr Olav Tammik

Üldkirurg-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Andre Trudnikov
Dr Jelena Bogovskaja

Dr Anneli Elme

Onkoloog-vanemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Malle Paris
Dr Diana Saranova
Dr Marge Soom
Dr Alina Kornejeva

Maksa- ja sapiteede kasvajate ravimeeskond

Sander Kütner

Dr Sander Kütner

Üldkirurg, maksa- ja sapiteede kasvajate töögrupi juhataja Loe lähemalt
Tiit Suuroja

Dr Tiit Suuroja

Üldkirurg-vanemarst, töögrupi juhataja Loe lähemalt
Dr Seire
Figuuri pilt

Dr Priit Melnik

Üldkirurg-ülemarst-osakonna juhataja Loe lähemalt
Dr Tammik

Dr Olav Tammik

Üldkirurg-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Andre Trudnikov
Dr Martin Adamson
Dr Toomas Ümarik

Dr Toomas Ümarik

Üldkirurg-ülemarst-osakonna juhataja Loe lähemalt
Figuuri pilt
Dr Jelena Gavrilkina
Figuuri pilt
Dr Kärt Seer
Dr Elina Reedi
Natalja Sisask
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt

Günekoloogiliste kasvajate ravimeeskond

Dr Kersti Kukk

Onkogünekoloog-ülemarst, naistehaiguste keskuse ja töögrupi juhataja Loe lähemalt
Dr Jelena Gavrilkina
Dr Kärt Seer
Dr Ruth Brand
Dr Kaarina Ristmägi
Dr Kristjan Kiiman
Dr Lea Mällo

Rinnanäärme kasvajate ravimeeskond

Dr Riina Kütner

Onkoloog-vanemarst-töögrupi juhataja Loe lähemalt
Dr Vahur Valvere

Dr Vahur Valvere

Onkoloogia-hematoloogia teadus- ja arendusjuht, onkoloog Loe lähemalt
Dr Priit Pauls
Dr Liina Karusoo
Dr Irina Kerna
Dr Tõnis Metsaots
Vappu Zobel
Dr Kristjan Kiiman
Dr Lea Mällo
Dr Pille Kirjanen
Dr Eevi Ahun
Dr Karoliina Heck

Kesknärvisüsteemi kasvajate ravimeeskond

Dr Andres Asser
Dr Irina Kerna
Figuuri pilt
Dr Äli Roose
Dr Juhan Reimand
Dr Katrin Bakhoff
Dr Mihhail Vassiljev

Torakaalonkoloogiliste kasvajate ravimeeskond

Dr Tõnu Vanakesa

Torakaalkirurg-ülemarst-töögrupi juhataja Loe lähemalt
Dr Diana Saranova
Dr Jelena Bogovskaja
Dr Jevgeni Rušai
dr Kuddu
dr Ann Valter