Kahtlus

Kahtluse korral säilita rahu! Iga kahtlus ei tähenda veel haigust ja vähk on aina enam ravitav.

Vaata edasi Vaata edasi

Kuidas peaksite toimima, kui muretsete enda tervise pärast?

Iga kahtlus ei tähenda veel haigust. Tänapäevased vähiravimeetodid on väga efektiivsed, eriti haiguse algstaadiumis, seetõttu tasub vähimagi kahtluse korral pöörduda spetsialisti poole ning ennast kontrollida.
Pöörduge kõigepealt enda perearstile, kes kuulab ära teie mure, teeb vajadusel esmased analüüsid, konsulteerib eriarstiga ning suunab teid edasi eriarsti vastuvõtule.

Meil on väga hea koostöösuhe perearstidega, kes kuulavad kõigepealt tervisemure ära ning suunavad patsiendi juba vajadusel edasi erialaspetsialistide poole. Regionaalhaigla peab oluliseks vähiennetust ning meile on kahtluse korral võimalus tulla nii sõeluuringutele kui ka rinnakabinetti enda tervist kontrollima.

 


Kinkige endale meelerahu! 

Radioloogilised uuringud

Radioloogiakeskus on nüüdisaegse radioloogilise piltdiagnostikaga tegelev üksus.

Loe lähemalt

Laboratoorsed uuringud

Põhja-Eesti Regionaalhaigla laboratoorium on üks suuremaid haiglalaboreid Eestis.

Loe lähemalt

Patomorfoloogilised uuringud

Patoloogia eriala tegeleb haiguslike muutuste tuvastamisega koelisel, rakulisel ja molekulaarsel tasandil, mis on aluseks haiguse diagnoosi, ravi ja prognoosi määramisel.

Loe lähemalt
Regionaalhaigla rinnakabinetid

Rinnakabinetid

Broneeri aeg 617 1049Regionaalhaigla õed

Loe lähemalt

Sõeluuringud

Loe lähemalt

Endoskoopilised uuringud

Regionaalhaigla endoskoopiaosakonnas teostatakse seedetrakti ja hingamisteede endoskoopilisi uuringuid ja raviprotseduure.

Loe lähemalt

Patsiendi lugu

Merike Värik: (Rinna)vähk ei ole surmaotsus, abi on olemas


„Kui ütlen vähihaigele, et ma tean, mida te tunnete, siis ta ei usu mind, aga kui ma ütlen, et tean, mida tunnete ja mõtlete, olen selle kõik ise läbi teinud, siis tajun, kuidas ta hakkab avanema,“sõnab Merike Värik, endine rinnavähipatsient, kes nüüd tegutseb Regionaalhaigla vähihaigete teabetoas nõustaja-tugiisikuna.

Loe lähemalt